کافه رستوران ملورین

سوئیت‌های رویایی هتل لاکچری ملورین با فضایی دلنشین امکان یک اقامت دلپذیر را برای مهمانان خود فراهم نموده‌اند. اما ویژگی‌های متفاوت هتل ملورین منحصر به این سوئیت‌ها نیست. کافه رستوران این مجموعه در طبقه همکف هتل با دید رو به دریا و طراحی خاص و منحصر به فرد و با بهره‌گیری از بهترین سرآشپز‌های کشور، تجربه‌ای به یاد ماندنی را برای مهمانان رقم می‌زند.

یک صبحانه خوش‌رنگ و طعم

این که روز خود را چگونه شروع کنید، می‌توانید پایان روز خود رارقم بزنید. در این نکته که یک صبحانه عالی، یک روز عالی را به دنبال خواهد داشت تردیدی نیست. هتل لاکچری ملورین این امکان را برای مهمانان خود فراهم آورده تا در فضایی دلنشین و آرام با دید دریا از صرف صبحانه خود لذت ببرند.

منوی صبحانه گرم سلف سرویس کافه رستوران ملورین شامل انواع املت، سوسیس، نیمرو، تخم مرغ آبپز، عدسی و لوبیا است و اگر اهل صبحانه سرد هستید نیز انواع پنیر، مربا، خامه، عسل، گردو و خرما، ژامبون، انواع میوه و  … برایتان سرو می‌شود.

غذا های لذیذ رستوران ملورین بندر انزلی

لذت صرف غذا در کنار ساحل

میل کردن یک وعده غذایی خوشمزه در رستوران ملورین لطف خاص خود را دارد. سبک ویژه دکور، نور پردازی گرم و انتخاب رنگ ‌های خاص محیطی مناسب برای انواع جمع‌ها را فراهم نموده است.

شاید صرف غذا‌های فرنگی و خوشمزه مانند انواع پیتزا، سوخاری، برگر، استیک و سالاد در چنین فضای دلنشینی جالب‌ترین وعده غذایی عمرتان را رقم بزند.

همچنین امکان سرو ناهار و شام در سوئیت‌ها نیز برای مهمانان عزیز فراهم است.

کافی شاپ ملورین، دنج برای همه ملاقات ها

کافی شاپ هتل لاکچری ملورین برای خلق لحظات شیرین، در یک فضای دنج و آرام، تمام تلاش خود را کرده است. در این کافی شاپ همه چیز برای جشن تولدهای خودمانی، دورهمی‌های دوستانه و حتی ملاقات های کاری مهیا است.

انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد همراه با طعم خوش و فراموش نشدنی قهوه در این کافی‌شاپ از لذت‌های چشیدنی هتل زیبای ملورین در شهر ساحلی بندر انزلی است.

کافی شاپ ملورین